Підсумки 2023 року

Дорогі батьки, діти та наші партнери,Вітаємо вас з Новорічними святами та висловлюємо щирі побажання миру та безпеки вам та вашим рідним. Ми вдячні кожному з вас, що цей рік і всі попередні роки ви були з нами. Для тих, хто з нами вперше був цього року, ми можемо сміливо сказати, що компанія KIDBI працює для щастя наших з вами дітей з 2013 року, тобто вже повних 10 років і 2024-й рік буде нашим 11-м. Ми пишаємось нашими досягненнями і тим, що ми є найкращим бізнес табором країни.

Ми впевнені, що в умовах викликів, з якими ми стикаємося, відбуваються трансформації, як на особистому, так і на професійному рівні. Незалежно від того, наскільки тяжкими можуть бути ці зміни, і як впливають зовнішні обставини на нас особисто, ми стаємо сильнішими та продовжуємо творити світле майбутнє для себе та наших дітей.


Нова локація у Карпатах — CHEVALIER PANORAMA

CHEVALIER PANORAMA — чудове відкриття для нас у Карпатах на початку цього року. Готель сучасний та побудований нещодавно. Його особливість - спрямованість на якісне обслуговування дітей, що для нас дуже важливо під час вибору нового місця для наших подій. В Україні, на жаль, обмежена кількість пропозицій з такою високою якістю за доступною ціною.

CHEVALIER PANORAMA — чудове відкриття для нас у Карпатах на початку цього року. Готель сучасний та побудований нещодавно. Його особливість - спрямованість на якісне обслуговування дітей, що для нас дуже важливо під час вибору нового місця для наших подій. В Україні, на жаль, обмежена кількість пропозицій з такою високою якістю за доступною ціною.

Друга нова локація під Львовом — EMILY RESORT

EMILY RESORT — друга локація, з якою ми розпочали співпрацю. Вона розташована в передмісті Львова. Це дуже комфортний комплекс, на території якого багато різних розваг для дітей. Фактично, пропозиція про співпрацю від цього комплексу надходила до нас вже досить давно. Але для того щоб ухвалити рішення стосовно співпраці, нам необхідно було розуміти, як будуть проходити сезони відпочинку в цілому.

Восени ми вирішили ризикнути, і не пошкодували – отримали чудовий досвід співпраці. Та головне, що дітям там дуже сподобалося.


Стали партнерами з ТРЦ GULLIVER

Це великий торгівельний центр в місті Києві преміум формату. Співпраця з ТРЦ GULLIVER та проведення наших заходів для дітей на цій локації перед початком минулого сезону подарували нашій команді та компанії потужний інформаційний поштовх.


2023 рік – рік реформації команди KIDBI

Найважливіше, що є в будь-якій компанії це її команда! У 2023 році нам довелося дуже наполегливо попрацювати, щоб відновити її склад та посилити за допомогою найкращих спеціалістів.

Будемо відвертими: 70% нашої команди ми втратили під час війни. Багато людей виїхали за кордон та і ми також у 2022 році знизили робочу активність по продажу путівок. Тож 2023 рік був роком наполегливої праці по відновленню команди. Команда - це найважливіший ресурс компанії, тож ми доклали максимум зусиль щоб виконати цю задачу. І нам це вдалося! 

Доречі, про те, як ми формуємо команду тренерів, ми плануємо розповісти в окремій статті, оскільки це дуже складний та трудомісткий процес.

Систематизували підхід до рекрути​нгу

У спеціальному додатку ми відстежуємо всі заявки на роботу, проведенні співбесіди, результати тестувань та програм навчання. Фіксуємо всі навички та найсильніші сторони кожного тренера, що полегшує їх розподіл на зміни в табір. Цей додаток ми кастомізували під нашу компанію і це просто Кiller feature нашої ІТ системи.

В планах на 2024 рік ми автоматизуємо і систематизуємо власну методику сертифікації тренерів та внутрішні навчальні програми у новітню ІТ систему.

Змінено підхід до проведення змін у 2023 році

Зміна, хоч і триває від тижня до двох, але підготовка до неї починається за декілька місяців. Кожна зміна є повністю окремим проектом з власною командою та тім-лідом. Цей проект має чітку структуру та послідовні дії до того, як розпочнеться зміна.

Все, що можна автоматизувати, ми автоматизуємо

Наприклад, тільки коли тім-лід дізнається дати початку заїзду в табір, у Telegram автоматично створюються завдання та нагадування на кожен день. Це полегшує планування та координацію завдань, необхідних для успішної підготовки до зміни.

Автоматизували внутрішню валюту KIDBI camp

Ігрова валюта в таборі — це тема, на яку ми також плануємо окрему статтю. Слухаючи рекомендації дітей, ми створили бота, в якому тренери можуть нараховувати бали (KDB) командам та віднімати їх, якщо команда порушує внутрішні правила. Ми вже успішно протестували це нововведення на 43 та 42 зміні. Тестування цієї новинки вже успішно проведено на 43 та 42 зміні. Ідея здається дуже перспективною, і ми плануємо продовжувати збирати відгуки, а також вдосконалювати систему в подальших змінах. 

Ребрендинг логотипа KIDBI

Ми вирішили внести зміни у логотип бренду дитячого табору KIDBI camp з метою покращення його ефективності та відображення наших цінностей. Новий дизайн враховує динаміку та енергію нашого табору, використовуючи інноваційні елементи, щоб відобразити веселий та розвиваючий характер наших програм. 

Кольорова палітра червоного, оранжевого, салатового, зеленого та блакитного не лише створює живий та привабливий образ, але й відзначає нашу відданість активному способу життя, творчості та спільноті. Ці кольори також символізують нашу пристрасть до навчання та підтримки розвитку кожного учасника, надаючи їм можливість збагатити свій досвід у неповторному середовищі.

Наш бізнес табір KIDBI camp - це унікальна платформа, де кожна дитина перетворює свої літні канікули в захопливий шлях до особистісного зростання та розвитку. Ми приділяємо особливу увагу п'яти ключовим напрямкам, які визначають нашу унікальність і які відповідають п'яти кольорам в нашому логотипі:


Лідерство: Наш табір виховує лідерські якості у дітей, надаючи їм можливість приймати важливі рішення, вести команду та впливати на оточуючих. Ми віримо, що кожна дитина може стати лідером свого життя.


Командна робота: За допомогою захоплюючих командних завдань та вправ, ми сприяємо розвитку ефективної комунікації та взаємодії, щоб діти вчилися працювати разом для досягнення спільних цілей.


Стартап-проекти: Наш табір надає учасникам можливість втілити свої ідеї в реальність через створення власних стартапів. Ми віримо в потужний вплив практичного досвіду на розвиток підприємницьких навичок.


Креативне мислення: Розвиваючи творчість та інноваційне мислення, ми сприяємо формуванню у дітей здатностей думати нестандартно та знаходити креативні рішення завдань.


Розвиток активного спорту: Ми підтримуємо здоровий спосіб життя через розвиток активних видів спорту, сприяючи фізичному здоров'ю та загальному самопочуттю учасників.


Ці п'ять напрямків є не лише окремими аспектами нашої програми, але й визначають інтегральну частину того, що робить KIDBI camp неповторним та надзвичайно ефективним для розвитку дітей. Саме це ми передали в нашому логотипі.

Літній сезон 2023 став для нас рекордним з продажів

В літньому сезоні ми повернулися до довоєнних показниках з продажів, а в липні було досягнуто найвищі показники. Ми вважаємо цьому сприяло кілька важливих факторів :

  1. Під час війни ми не підняли ціни, а знизили.
  2. Ми не прив'язували нашу ціну до курсу валюти, при тому, що вона зросла вдвічі. 
  3. Ми знайшли бази, які готові працювати за більш приємними цінами, ніж комплекси під Києвом.
  4. Ми оптимізували повністю витратну частину шляхом зміни підходу до формування і проведення кожної зміни.
  5. Зменшили маржинальність.


Ці всі фактори дали змогу більшій кількості батьків спланувати відпочинок з KIDBI camp. Чому ми неймовірно раді, адже більша кількість дітей змогли переключитись, подихати свіжим повітрям Карпат та побачити стільки прекрасних екскурсій, пройти стільки важливих тренінгів, які змінили їх життя вже цього року.


Почали роботу над Інтеграцією нової потужної CRM системи

Інтеграція нової Системи управління взаємодією з клієнтами (СРМ) завжди є великим випробуванням для будь-якої компанії. Це завдання трудомістке, оскільки має в собі не лише розробку нових алгоритмів, але й повне переналаштування відділу продажів, включаючи детальну роботу з перенесення баз даних. Однак ми вирішили піти на цей крок і повністю змінити підхід, щоб підвищити якість комунікації та обробки заявок. Це включає автоматичні нагадування про зміни через SMS, зручні кабінети відстеження замовлень та інтеграції різних програм лояльності.

Підготували до випуску у великий світ новий вебсайт

І, найголовніше, ми повністю оновили вебсайт. Залишилося лише декілька незначних деталей для тестування та наповнення контенту та вже в січні ми перейдемо на нову платформу, яка буде не тільки швидкою в завантажені, але й буде максимально комфортною та простою у використанні.

Ми так багато встигли за цей рік, що це все здавалося неможливим на початку 2023 року. Правда, є ще пара речей, які ми все ж таки не встигли завершити . Ми їх перенесли на 2024 рік і з них почнемо. 


Попереду багато роботи над тим, щоб ви ще більше нам довіряли та хотіли бути з нами. Наша ціль і мета вдосконалювати продукт, систему, підхід, програму – абсолютно все, щоб ви та ваші діти були найщасливішими! І ми будемо докладати всіх зусиль, аби бути найкращою версією себе! 


Бажаємо вам і нам цікавого та різноманітного 2024 року! Наповненого радістю і спокоєм наших домівок. Мирного неба!


Слава Україні! Героям слава!

Поділитися цією публікацією
Архів
Телеграм чат бот KIDBIC
.o_wevent_event_subtitle { font-weight: 600 !important; font-size: 1.125rem; background: #d54ba9; padding: 10px; width: 20%; text-align: center; border-radius: 5px; }