Інструкція користування KIDBI_Coin_bot для тренерів

Вітаю, командо! На зв'язку міжнародний дитячий табір KIDBI😎

У нашої команди є чудовий помічник KIDBI_Coin_bot🚀

Давайте разом розберемося як з ним працювати.

❗️У перший день табору потрібно обов'язково запустити роботу бота❗️

1. На початку зміни ми створюємо в телеграмі групу з дітьми. Та даємо їй назву. Наприклад (7.43.1 Левенята) додаємо всіх дітей та тренерів. Також робимо усіх тренерів Адміністраторами групи.

❗️❗️Важливо щоб у налаштуваннях тренерів у группі були всі дозволи, крім збереження анонімності❗️❗️


2. Після цього знаходимо бота в чат через функцію телеграму "Додати учасників". Набираємо у пошуку KIDBI_Coin_bot та додаємо.

3. Щоб він розпочав роботу потрібно викликати бота через команду /start. (Цю саму команду потім потрібно ввести кожному користувачу щоб бот додав їх у список команди та оримав id кожного учасника. Якщо учасники групи не натиснуть команду /start для них не будуть працювати команди). 

4. Наступний крок - встановити кількість днів табору через команду /day. Вводимо наприклад /day 7, де "7" - це кількість днів табору.  5. Далі потрібно назвати нашу команду через /name. Наприклад /name Левенята. Де “Левенята” - це наша назва команди.І все!) Магія відбулась🚀 Бот розпочав свою роботу.

Далі ми розглянемо базові команди які нам знадобляться тренерам під час зміни. 


/Start - загальна команда привітання (запускає бота)

/name - назвати команду (буде відображатися у звітностях)

/day - додає кількість днів табору

/help2 - Виводить список команд для адмінів

/users - виводить ID користувачів і баланс

/addu (ID користувача) - додати монети користувачу

/minu (ID користувача) - віднімає кідбіки в користувача

/add - додати монети команді

/min - віднімає кідбіки в команди

/stat - Статистика за всі дні

/store - перелік що можна придбати за кідбіки

/addstore - додати магазин та перелік товарів

/delstore - видалити магазин


Отже, все по порядку.🤓


Команда /help2 - покаже вам всі базові команди, якщо ви раптом їх забули.

Команда /users - виводить ID користувачів та їх баланс кідбіків. Команда /addu (ID користувача) 

Щоб присвоїти кідбікі якомусь певному користувачу потрібно спочатку подивитись та скопіювати ID користувача (воно буде відображатись цифрами, подивитись можна зробити через команду /users). Потім ввести /addu та вставити ID користувача і прописати кількість кідбіків. 

Наприклад /addu 245970708 20, де “245970708” - це ID користувача, а 20 - це кількість кідбіків, яку ми присвоїли цьому користувачу.

В чаті воно буде відображатись так:Команда /minu (ID користувача) 

За допомогою цієї команди ми можемо відняти кідбікі в певного користувача. Потрібно спочатку подивитись та скопіювати ID користувача (воно буде відображатись цифрами, подивитись можна зробити через команду /users). Потім ввести /minu та вставити ID користувача і прописати кількість кідбіків. 

Наприклад /minu 245970708 5, де “245970708” - це ID користувача, а 5 - це кількість кідбіків, яку відняли в користувача.

В чаті воно буде відображатись так:
Команда /add - з її допомогою можна додати кідбікі одразу всій команді. Вводите /add та прописуєте кількість кідбіків які хочете додати.

Наприклад /add 25, де 25 - це кількість кідбіків яку ви даєте команді. 

Це виглядає ось так:✅А з командою /min - ми зможемо відняти кідбікі в команди. Наприклад /min 5, де 5 - це кількість кідбіків яку ми віднімаємо в команди

Виглядає ось так:✅Команда /stat - покаже нам статистику за всі дні табору.

Виглядає так:✅Також важливим етапом в нашій роботі з ботом є додавання магазину, у вигляді списку з певними позиціями та їх вартістю в кідбіках. Відповідно діти можуть придбати ці позиції за власні або командні кідбікі у тренерів.

Спочатку потрібно створити магазин за допомогою команди /addstore. Вписуємо цю команду та нижче перелік позицій з вартістю. Наприклад ось так:✅Видалити магазин ми можемо за допомогою команди /delstore.

✅А за допомогою команди /store - можемо переглянути магазин який ми створили.Також важливою складовою є пояснення дітям, як користуватись ботом.

Основні команди для дітей:

Команда /start - для реєстрації в бота (додає учасника в список).

Команда /help - виводить список команд для користувача

Команда /sum - показує користувачу власну накопичену суму

Команда /store - показує наш магазин (перелік того що можна придбати за кідбіки)
Тут буде відображатися ваш динамічний сніпет... Це повідомлення відображається, оскільки ви не вказали фільтр і шаблон для використання.


Коментування вимкнене на цьому курсі.

.o_wevent_event_subtitle { font-weight: 600 !important; font-size: 1.125rem; background: #d54ba9; padding: 10px; width: 20%; text-align: center; border-radius: 5px; }